Štípané palivové dřevo - Pardubice, Sezemice
Úvodní | Štípané dřevo

.

Palivové dřevo štípané - sypané / PackFix / rovnané

Zpracování palivového dřeva, jeho prodej a rozvoz jsou naše hlavní služby pro zákazníky.

Pro naše zákazníky zpracováváme krbové a palivové dřevo v různých délkách (běžně 25, 33 nebo 50 cm; jiné délky po dohodě). Na výběr máme dřevo jak tvrdé listnaté, tak i měkké jehličnaté.

Námi dodávané palivové dřevo je určené na topení v krbech, do zplynovacích kotlů na dřevo, kachlových kamen, …

Štípané palivové dřevo - sypané

Nejčastěji dodáváme na požadavky zákazníků štípané palivové dřevo jako sypané, a to za výhodnou cenu a s dopravou do 25 km zdarma v případě dodávky alespoň 3 kubíků dřeviny. Můžete objednávat v našem eShopu.

štípaný smrk 33 cm

Štípané palivové dřevo - balené PackFix

Nabízíme také dřevo balené na paletách systémem PackFix. Na každou paletu se vejde 1,6 prms. Ceny zachováváme jako u dřeva sypaného. Toto dřevo je u nás nejprve jistou dobu skladováno a teprve poté prodáváno. Více telefonicky. Můžete objednávat v našem eShopu.

Výška PackFixu bez palety je 145 cm, šířka 120 cm. Váha cca 600 - 700 kg. Lze naložit do větší dodávky. Naložení naší manipulační technikou je zdarma. Paletu u nás na naše vozidlo naložíme, musíte si však zajistit složení palet u vás v místě. Pamatujte na nutný zpevněný povrch pro pojezd manipulačního vozíku se zvedacím zařízením (Desta ap.).

štípané a balené jako PACKFIX

Štípané palivové dřevo - rovnané na paletách

Po dohodě lze na objednávku připravit i dodávku štípaného dřeva rovnaného na paletách. V ceně dodávky dřeva je zahrnuta práce s rovnáním dřeva na paletu, proto je cena vyšší oproti dřevu sypanému. Běžná délka štěpiny je 33 cm a na jednu paletu se vejde 1 prmr. Lze objednat i dřevo s délkou štěpiny 25 cm či 50 cm, jiné délky štěpiny jen po dohodě. Můžete objednávat v našem eShopu.

Paletu u nás na naše vozidlo naložíme, musíte si však zajistit složení palet u vás v místě. Pamatujte na nutný zpevněný povrch pro pojezd manipulačního vozíku se zvedacím zařízením (Desta ap.).

rovnané 33 cm

.

přepne Klasické zobrazení